BC Kalev/Cramo kuulutas hooaja lõppenuks

BC Kalev/Cramo mängijad
BC Kalev/Cramo mängijad Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo teatas reedel, et tulenevalt ohtliku koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukorrast ollakse sunnitud hooaeg enneaegselt lõpetama.

"Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil välja eriolukorra seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja sellest tingitud massilise nakatumise ohuga Eestis. Selleks, et aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele, on oluline järgida valitsuse ja teiste ametkondade korraldusi. Valitsus otsustas keelata avalikud kogunemised ja viia koolid kaugõppele, kehtestas sanitaarkontrolli piiridel ning sulges kultuuri- ja spordiasutused 1. maini 2020," seisab Kalev/Cramo avalduses.

"Eesti Korvpalliliit on selleks hooajaks lõpetanud kõik liigad ja võistlused. VTB Ühisliiga on hetkel peatatud 10.aprillini. Tulenevalt sellest, et Venemaa on oma piirid sulgenud 1. maini ning Eestis ei ole võimalik kuni 1. maini mänge korraldada, oleme sunnitud hooaja lõppenuks lugema."

"BC Kalev/Cramo meeskonnaliige, kellel tuvastati koroonaviirus, tunneb ennast hästi ja erilisi sümptomeid ta täheldanud ei ole. Ülejäänud meeskonnaliikmete hulgas ei ole haigussümptomeid tekkinud."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: