Neueri prohmakas oli Bayernile võitu maksmas, aga Lewandowski päästis taas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Lewandowski koos meeskonnakaaslastega võitu tähistamas.
Robert Lewandowski koos meeskonnakaaslastega võitu tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Saksamaa Bundesliga 23. vooru avas kohtumine Allianz Arenal, kus meistrivõistluste liider Müncheni Bayern võõrustas väljakukkumise vastu kibedat võitlust pidavat Paderborni. Bayern jäi koduväljakul peale 3:2.

Skoori avas Bayern, kui 25. minutil mängis Serge Gnabry end karistusalas löögile ja lükkas palli Paderborni värava alumisse nurka. Vaheajale tiitlikaitsja aga eduseisus ei pääsenud, sest meeskonna kapten ja väravavaht Manuel Neuer sai 44. minutil hakkama suure prohmakaga, vahendab Soccernet.ee.

2014. aasta maailmameister jooksis karistusalast välja, et klaarida vastaste pikk sööt, ent hilines. Neueri valearvestuse tõttu pääses Dennis Srebny paremalt äärelt karistusalasse, liikus soodsale positsioonile, eiras kaitsjaid ja lükkas palli väravavahist hüljatud puuri.

70. minutil realiseeris Robert Lewandowski kindlalt Gnabry hea söödu ja viis Bayerni 2:1 ette, aga vaid viis minutit hiljem viigistasid külalised taas seisu, kui Neueri tõrjest tema jalale põrkunud palli lükkas tühja võrku Sven Michel.

Bayern jäi lõpuks siiski peale, 88. minutil lõi võiduvärava Lewandowski.