Ats Purje klubi avas Soome karikavõistlustel võiduarve ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ats Purje
Ats Purje Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura (KuPS) alistas Soome karikavõistluste alagrupiturniiri teises voorus Lahti 1:0.

Värava lõi Lucas Rangel 33. minutil. Purje tegi kaasa terve kohtumise ja sai 76. minutil kollase kaardi. KuPS-il on nüüd kahe mänguga üks võit ja üks viik. Kuueliikmelisest alagrupist pääsevad edasi neli parimat, vahendab Soccernet.ee.

Mattias Käit puudus koosseisust, kui tema leivaisa Domžale (Sloveenia) kaotas sõprusmängus Grazi Sturmile (Austria) 1:4.