Messi tõi uue peatreeneri esimeses mängus Barcelonale võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: AP/Scanpix

Barcelona alustas uue juhendaja Quique Setieni käe all raske võiduga, kui Hispaania kõrgliiga 20. voorus saadi kodus jagu Granadast 1:0.

Kuigi Barcelona hoidis mängu jooksul 82% ajast palli ja omavahel jagati koguni 1005 söötu, siis suurema osa kohtumisest püsis tablool seis 0:0.

Muutuse tõi Lionel Messi 76. minuti tabamus, mis jäi mängu ainsaks. Seitse minutit varem oli Granada kaitsja German Sanchez saanud punase kaardi.

"Messi tegi seda, mida on teinud kogu oma elu," lausus Setien. "Ta on seda sellistes mängudes nii palju teinud, mängudes, kus sa ei leia lahendust, mis ei lähe soovitud suunas ja kus sul napib ideid, korraldab ta alati midagi erilist."

"Me tegime ka esimesel poolajal sarnaseid liigutusi, mis ei toonud tulemust. Aga kui pall satub Messi kätte, siis tead, et väga suure tõenäosusega asjad õnnestuvad," kiitis värske juhendaja.

Pärast 20. vooru on Barcelona ja nende suurim rivaal Madridi Real võrdselt 43 punkti peal. Lähimad jälitajad Madridi Atletico ja Sevilla jäävad kaheksa punkti kaugusele.