Real võitis, Bale tekitas fännides vastakaid tundeid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Gareth Bale
Gareth Bale Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas jätkavad võrdsel pulgal suurklubid Madridi Real ja Barcelona, kes mõlemad olid laupäeval võidukad.

Madridi Real alistas kodus Real Sociedadi 3:1. Willian Jose viis külalised juba teisel minutil juhtima, kuid Karim Benzemal õnnestus 37. minutil viigistada. Kohe teise poolaja alguses tabas Federico Valverde ja lõppseisu vormistas 74. minutil Luka Modric.

Palju tähelepanu sai ka Reali mängija Gareth Bale, kelle suhted klubiga pole olnud kõige siledamad. Pärast Walesi koondise EM-finaalturniirile pääsemist lehvitas Bale väljakul lipuga, kus oli kirjas "Wales. Golf. Madrid. Selles järjekorras", mis Reali inimesi väga pahandas.

Laupäeval vilistati Bale tutvustamisel ja 67. minutil väljakule vahetamisel välja. Siiski pälvis ta ka toetust, kui aitas meeskonna kolmanda tabamuseni ja rabas kaitsetööd teha.

Reali suur rivaal Barcelona sai võõrsil jagu Leganesist 2:1. Ka Barcelona jäi kaotusseisu, kui 12. minutil avas skoori Youssef En Nesyri. Teisel poolajal tõid mängu käiku aga pöörde Luis Suarezi (53. minutil) ja Arturo Vidali (79.) tabamused.

Kolmas Hispaania tippklubi Madridi Atletico piirdus võõrsil Granada vastu 1:1 viigiga. Renan Lodi viis 60. minutil Atletico juhtima, aga vaid seitse minutit hiljem German Sanchez viigistas.

Nii Barcelona kui ka Real on 13 mänguga kogunud 28 punkti. Atletico on neist pidanud ühe kohtumise rohkem, aga jääb kolme silmaga maha.