Milano Inter on teinud viimase 30 aasta edukaima sügise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nicolo Barella
Nicolo Barella Autor/allikas: AP/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkab suurepärast hooaega Milano Inter, kes alistas laupäeval kodus Verona 2:1.

Valerio Verre viis küll külalised 19. minutil juhtima, aga pärast poolajapausi tõi Inter mängu käiku pöörde: 65. minutil Matias Vecino viigistas ja 83. minutil lõi Nicolo Barella 2:1.

Inter on nüüd esimeses 12 vooruga võitnud kümme mängu. Klubi on nüüd tosinast esimesest mängust saanud enam kui üheksa võitu ajaloo jooksul kolm korda. Lisaks tänavusele aastatele ka hooaegadel 1950/1951 ja 1988/1989.

Inter tõusis ühtlasi 31 punktiga ka Serie A liidriks, kuid Torino Juventusel on 29 silma juures üks mäng vähem peetud. Pühapäeval võib olukord muutuda, kui Juventus saab kodus jagu AC Milanist.