Barcelona sai üllatuskaotuse, kuid jätkab liidrina ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Hispaania kõrgliiga liider Barcelona sai võõrsil üllatuskaotuse, kui jäi 1:3 alla Levantele.

Lionel Messi viis 38. minutil Barcelona täpse penaltiga juhtima ning seisuga 1:0 läksid meeskonnad poolajapausile. Riietusruumist tagasi tulles olid Levante mehed valmis võidutsema ja nii löödi järjest väravad 61., 63. ja 68. minutil. Täpsed olid Jose Campana, Borja Mayoral ja Nemanja Radoja.

74. minutil skooris Messi küll veelkord, kuid see värav kirja ei läinud. Kohtunik vaatas üle videokorduse ning otsustas täpse tabamuse tühistada.

Barcelonale oli see tänavu juba kolmandaks kaotuseks, aga kuna nii Madridi Real, Madridi Atletico kui ka Sevilla mängisid oma laupäevased kohtumised viiki, siis jätkab Barcelona vaatamata kaotusele 22 punktiga liidrikohal. Real on sama suure punktiskooriga teisel kohal ning Atletico ja Sevilla kaotavad kolmandal ja neljandal kohal olles ühe punktiga.

Teised tulemused: Espanyol – Valencia 1:2, Sevilla – Madridi Atletico 1:1, Madridi Real – Betis 0:0.