Võimete tipul Messi vedas Barcelona neljaväravalise võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Lionel Messi
Lionel Messi Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona teisipäeva õhtul 5:1 Valladolidi. Kaks väravat lõi külalismeeskonna võrku Lionel Messi.

Clement Lenglet viis kodumeeskonna juba teisel minutil juhtima ning kuigi Kiko Olivas viigistas veerandtunni järel seisu, kujunes ülejäänud mäng Barcelona peoks.

Lionel Messi leidis 29. minutil hiilgava sööduga Arturo Vidali, kes viis Barcelona juhtima, viis minutit hiljem suurendas Messi enda täpne karistuslöök võõrustajate edu. Argentiinlane on nüüd karjääri jooksul otse karistuslöögist löönud 50 väravat. 75. minutil lõi Messi Barcelona neljanda värava ja kaks minutit hiljem vormistas lõppskoori Luis Suarez.

Järjekordselt loovutas punkte Madridi Atletico, kes ei suutnud enamat 1:1 viigist tabeli keskmiste sekka kuuluva Alavesi vastu. Barcelonal on kümne vooru järel liidrina 22 punkti, Granadal ja mängu enam pidanud Atleticol on 20 punkti.