Messi kübaratrikk tõstis Barcelona taas tabeli tippu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

FC Barcelona mängijad
FC Barcelona mängijad Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Barcelona laupäeva õhtul 4:1 Vigo Celta ja jätkab 12 vooru järel tabeliliidrina.

Lionel Messi penalti viis võõrustajad 23. minutil juhtima, Lucas Olaza viigistas 42. minutil karistuslöögist seisu. Messi vastas vahetult enne poolaja lõppu samaga. Kolm minutit pärast vaheaega keerutas Argentina staar võrku teisegi suurepärase karistuslöögi, lõppskoori vormistas Sergio Busquets 85. minutil.

Neli väravat lõi ka Madridi Real, kui paar tundi varem toimunud mängus mindi võõral väljakul Karim Benzema kahest ja Sergio Ramose ühest väravast Eibari vastu juba 30. minutiks 3:0 ette. Teise poolaja keskel tegi Federico Valverde seisuks 4:0.

Nii Barcelona kui Real on tabeli tipus kogunud 25 punkti, reedel Leganesiga 1:1 viiki mänginud Real Sociedad jääb kolmandana maha kahe punktiga.