Euroliiga: Fenerbahce kaotas ka Belgradis, CSKA jätkab kindlalt ({{commentsTotal}})

Belgradi Crvena zvezda - Istanbuli Fenerbahce
Belgradi Crvena zvezda - Istanbuli Fenerbahce Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas jätkab viimasel viiel aastal Final Four'i jõudnud Istanbuli Fenerbahce kahe vooru järel võiduta.

Kolmanda veerandaja järel 51:43 juhtinud Belgradi Crvena zvezda lubas külalismeeskonna kahe punkti kaugusele, kuid tegi seejärel 15:3 spurdi ja võitis kohtumise 68:56. Viimati viskas Türgi klubi võõrsil nii vähe punkte 2016. aasta märtsis, kui Krasnodari Lokomotiv Kuban hoidis neid 55 silma peal.

Lorenzo Brown viskas Crvena zvezda resultatiivseimana 13 punkti ja lisas kuus korvisöötu, avavoorus Madridi Realile kaotanud Fenerbahce kasuks viskas Nando De Colo 19 punkti. Istanbuli klubi ridadesse naasis Euroliiga valitsev kõige väärtuslikum mängija Jan Vesely, kes jäi aga esimesel poolajal nullile ning viskas lõpuks 25 minutiga kuus punkti.

Tiitlikaitsja Moskva CSKA alistas Will Clyburni 15 punkti ja kaheksa lauapalli toel 79:68 Müncheni Bayerni. Endine NBA mees Greg Monroe viskas 17 punkti, noppis kümme lauapalli ja blokeeris kolm Venemaa klubi mängijate viset. CSKA jätkab kahe vooru järel täiseduga, nädala eest alistati 25 punktiga Valencia.