Kregor Hermet Tartu eesmärkidest: läheme sihtima kõrgeid kohti

Noore koosseisuga jätkav Tartu Ülikooli korvpallimeeskond esitles kolmapäeval fännidele uue hooaja tiimi ja võistlusvormi. Ääremängija Kregor Hermeti sõnul läheb meeskond uuele hooajale vastu kõrgete sihtidega.

"Oleme tõesti väga noor meeskond. Enne eelmist hooaega olid Tartul suvel ärevad ajad – ei teadnud, mis meeskonnast saab. Eelmine aasta oli nii-öelda tõestamine ja liigasse tagasitulek ning üldsusele ja Tartu publikule näitamine, et korvpall on Tartus au sees. See aasta oleme suvel kõvasti trenni teinud ja komplekteeritus on selline, et ma arvan, et läheme sihtima kõrgemaid kohti ja tulemust tegema," rääkis Hermet ERR-ile antud intervjus.

"Me oleme agressiivsed, näljased ja me tahame end kõigile tõestada," loetles Hermet tartlaste plusse. "Muidugi jääb meil kogemuste arvelt puudu, aga arvan, et oleme võimelised selle kompenseerima muude asjadega. Oleme hooajaks hästi valmis, kuna oleme pikalt trenni teinud. See aasta on kindel, et lähme iga mängu võitma ja ei ole mingit õigustust ükskõik mis meeskonnale kaotada."

"Eelmine aasta oli võib-olla selline kompamine. Lõppkokkuvõttes ei läinud küll halvasti, aga hooaja lõpp vajus natuke ära. Need noored, kes eelmisel aastal said tõelise karastuse. Ma arvan, et need on nüüd kogenumad ja juba teavad, kuidas olla meeskonnale väljakul kasulikumad."

Laupäeval mängib Tartu Valgas esimese Eesti ja Läti liiga mängu ning järgmisel kolmapäeval alustatakse kodus juba võitlust eurosarjas.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: