Maailma edetabeliliider pani ragbi MM-il lähikonkurendi kindlalt paika ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Andrew Conway
Andrew Conway Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jaapanis alanud ragbi maailmameistrivõistlustel võitis maailma edetabeli liider Iirimaa A-alagrupis oma suurimat konkurenti Šotimaad tulemusega 27:3.

Ründajad James Ryan, Rory Best ja Tadhg Furlong teenisid punktid esimese 25 minutiga ning Iirimaa äär Andrew Conway teenis meeskonnale lisapunktid teisel poolajal oma neljandal katsel. Kuna Iirimaa kaitse oli väga tugev, siis ei olnud Šotimaal konkurentidele midagi vastu panna ning said kirja vaid kolm punkti.

Järgmises matšis kohtub Iirimaa võõrustaja Jaapaniga. Päeva esimeses kohtumises alistas Itaalia B-alagrupis Namiibia tulemusega 47:22.