Man United ei suutnud kümnekesi jäänud Southamptonit alistada ({{commentsTotal}})

Southampton - Manchester United
Southampton - Manchester United Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Manchester Unitedi kesisevõitu hooaja algus jätkus täna võõrsil Southamptoni vastu, kus ei saadud enamat 1:1 viigist.

Noor ründemängija Daniel James lõi küll kümnendal minutil suurepärase värava, aga 58. minutil õnnestus taanlasest kaitsjal Jannik Vestergaardil viigistada.

Veerand tundi hiljem jäi Southampton arvulisse vähemusse, sest 20-aastasele Kevin Dansole näidati teist kollast kaarti, aga Man United ei suutnud olukorda ära kasutada.

Manchester United alustas hooaega kodus 4:0 võiduga Chelsea üle, aga järgmised kolm vooru on kulgenud oodatust kehvemini: võõrsil viigistati Wolverhamptoniga 1:1, kodus kaotati Crystal Palace'ile 1:2 ja täna ei suudetud alistada Southamptonit.