ManU ajalooliselt kehv hooaja algus jätkus viigiga Arsenali vastu ({{commentsTotal}})

Manchester Unitedi mängijad Paul Pogba ja Marcus Rashford
Manchester Unitedi mängijad Paul Pogba ja Marcus Rashford Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas leppisid Manchester United ja Londoni Arsenal esmaspäeva õhtul Old Traffordi staadionil 1:1 viiki.

Scott McTominay viis kodumeeskonna avapoolaja viimasel minutil juhtima, Arsenali viigivärava lõi Pierre-Emerick Aubameyang kohtumise 58. minutil.

Viimasest viiest mängust ainult ühe võidu saanud Londoni klubi on seitsme vooruga kogunud 12 punkti ja asub tabelis neljandal kohal. Manchester United pole aga varem Premier League'i hooaega nii kehvasti alustanud - üheksa punkti annab neile kümnenda koha.

Viimati ei olnud ManU esimese seitsme mänguga kahekohalise punktiarvuni jõudnud hooajal 1989/90, kui lõpuks saadi kõrgliigas 13. koht.