Premium liiga klubi nägi karikasarjas kolmanda liiga meeskonnaga kurja vaeva ({{commentsTotal}})

JK Tallinna Kalev
JK Tallinna Kalev Autor/allikas: Kuvatõmmis

Teisipäeval peetud Tipneri karikavõistluste teise ringi kohtumistes olid kõik Premium liiga klubid võidukad.

Kõige napimalt sai oma vastasest jagu Tallinna Kalev, kes alistas Tallinna FC Hella Hundi 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi Kevin Rääbis alles 89. minutil. Seejuures igapäevaselt mängib Hell Hunt kolmandas liigas.

Kaheväravalise võidu teenis Tartu JK Tammeka, kes oli võõrsil üle Esiliiga B tiimist FC Nõmme Unitedist 3:1. Seejuures avapoolaja võitis Karl Gustav Kokka väravast 1:0 United. Teisel poolajal viisid Tartu edasi Kevin Aloe, Mart Paul Preimani ja Tristan Koskori tabamused.

Maardu Linnameeskond alistas võõrsil rahvaliigasse kuuluva FC Elbato 3:0, väravad lõid Domantas Antanavicius, Stanislav Tsõmbaljuk ja penaltist Erik Grigorjev.

Ülejäänud Premium liiga klubide osalusel peetud kohtumised olid juba ühepoolsemad: JK Narva Trans oli võõrsil üle Tallinna JK Legionist (Esiliiga) 7:0, Tallinna FCI Levadia kodus Tallinna FC Zenitist (III liiga) 7:0 ja Paide Linnameeskond võõrsil Kristiine JK-st (IV liiga) 10:0.