Eesti võrkpallikoondis kaotas Kuldliiga pronksimängu kuivalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1561210380000 | amCalendar}}

Eesti meeste võrkpallikoondis kaotas Saku Suurhallis toimunud Kuldliiga pronksimängu Hollandile 0:3.

Kõige suuremat vastuseisu suutis kodumeeskond Hollandile osutada avageimis, mis kaotati 31 minutit kestnud mängu järel 22:25. Järgmises kahes geimis oli Holland kindlamalt üle ja võitis mõlemad 25:16.

Eesti parimana tõi Timo Tammemaa kümme punkti, Robert Täht tõi üheksa ja Andrus Raadik kaheksa silma. Hollandi kasuks tõi Nimer Abdel-Aziz 16 punkti.

Reedeses poolfinaalis kaotas Eesti Türgile 1:3 (23:25, 25:22, 21:25, 26:28). Eesti paremad punktitoojad olid Robert Täht 24, Hindrek Pulk 18 ja Ardo Kreek 12 punktiga. Võitjatele tõi 25 punkti Adis Lagumdzija.

Holland jäi oma poolfinaalis 1:3 (22:25, 31:29, 19:25, 21:25) alla Valgevenele.