Atletico kindlustas jälle kaotanud Reali ees teise koha ({{commentsTotal}})

Madridi Atletico jättis viimase kodumängu järel hüvasti klubist lahkuva Diego Godiniga Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas mängiti pühapäeval eelviimane ehk 37. voor. Koos lõpuviledega selgus ka tänavune esikolmik.

Madridi Atletico mängis Koke 30. minuti tabamuse ja Pablo Sarabia 70. minuti värava järel Sevillaga 1:1 viiki, kuid kindlustas linnarivaali Reali kaotuse järel liigas teise koha. Real läks võõrsil Brahim Diaze väravast küll Real Sociedadi vastu juhtima, aga kodumeeskond vastas kolme tabamusega ja võitis 3:1.

Real on viimasest kolmest liigamängust kaotanud kaks, viimase viie kohtumise vormitabelis asutakse alles 11. kohal. Pühapäeval 2:0 võitnud Barcelona on voor enne hooaja lõppu kogunud 86 punkti ja tiitli juba kindlustanud, Atleticol on teisena 75 ja Realil kolmandan 68 silma. Viimase Meistrite liiga koha nimel võitlevad Valencia, Getafe (mõlemad 58 punkti) ja Sevilla (56 punkti).