Avaveerandil endale lausa 40 punkti visata lasknud Kalev/Cramo kaotas Uniksile ka teise mängu ({{commentsTotal}})

Arnett Moultrie
Arnett Moultrie Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

BC Kalev/Cramo kaotas korvpalli VTB ühisliigas võõrsil Kaasani Uniksile 84:108 (13:40, 20:19, 33:31, 18:18) ja jäi kolme võiduni peetavas veerandfinaalseerias taha null-kaks.

Uniks haaras kindlalt ohjad kohe mängu alguses, minnes juhtima 5:0, 19:2, 23:3 ja visates avaperioodil Eesti klubi korvi lausa 40 punkti(!).

Enam kui paarikümnepunktise edu saavutanud Uniks lasi teisel veerandajal Kalev/Cramo aeg-ajalt 17 punkti kaugusele, aga võitis poolaja ikkagi 26 punktiga.

Teisel poolajal ei suutnud Kalev/Cramo mängu käiku pööret tuua - kuni lõpuni oli kaotusseis pidevalt mõni punkt üle või alla 20 silma.

Kalev/Cramo paremad olid Arnett Moultrie 16, Branko Mirkovic 14 ja Chavaughn Lewis 13 punktiga. Moultrie võttis ka kümme lauapalli ja Lewis jagas kaheksa resultatiivset söötu.

Uniksile tõi ääremängija Maurice Ndour 23 ja tagamees Errick McCollum 16 punkti. Ndour haaras ka tosin lauapalli.

Seeria kolmas kohtumine peetakse kolmapäeval, 8. mail Tallinnas. Külaliste edu korral jääb see ka viimaseks.