Ronaldo värav päästis Juventuse kaotusest ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Itaalia meistritiitli juba kindlustanud Torino Juventuse meeskond viigistas reedel koduväljakul linnarivaal AC Torinoga 1:1.

Külalised olid lähedal esimesele võõrsilvõidule Juventuse üle viimase 24 aasta jooksul, kui Sasa Lukic oli nad 18. minutil juhtima viinud, aga Juventuse päästis taas Cristiano Ronaldo, kes realiseeris 84. minutil Leonardo Spinazzola söödu.

Kaotsi läinud võidust hoolimata tõusis Torino 57 punkti peale, mis tähistab nende Serie A rekordi kordamist. Ühtlasi jätkatakse heitlust Meistrite liiga koha nimel.

Kohtumine kahe Torino klubi vahel toodi algsest päeva võrra varasemaks, et vältida kuupäevalist kokkulangevust 1949. aasta lennukatastroofiga, kus hukkus pea kogu toona Itaalia jalgpalli valitsenud Grande Torino meeskond.

Tabelitipp: 1. Juventus 89 punkti (35 mängust), 2. Napoli 70 (34), 3. Inter 62 (34), 4. Atalanta 59 (34), 5. AS Roma 58 (34), 6. Torino 57 (35), 7. AC Milan 56 (34), 8. Lazio 55 (34), ..., 11. Cagliari 40 (34).