Kalev/Cramo võttis Permi vastu 30-punktilise võidu ({{commentsTotal}})

Arnett Moultrie
Arnett Moultrie Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli VTB Ühisliigas alistas BC Kalev/Cramo võõrsil Permi Parma meeskonna 105:75 (23:22, 24:20, 29:15, 29:18), püsides sellega play-off koha konkurentsis.

Kohtumise tasavägine avaveerand lõppes Eesti klubi napi ühepunktilise võiduga, kuid poolajaks suutis Kalev/Cramo saavutada viiepunktilise edu. Teist poolaega domineeris Eesti meisterklubi aga täielikult, kui kolmas veerand võideti 14 silmaga ja neljandal oldi vastastest üle kümne punktiga – tasuks lõppkokkuvõttes 30-punktiline võit.

Kalev/Cramo parimana viskas Arnett Moultrie 22 punkti ja võttis seitse lauapalli, Chavaughn Lewis panustas võitu 21 silmaga. Permi resultatiivseim oli 15 punkti loopinud Ken Brown.

11 võitu ja 12 kaotust kogunud Kalev/Cramo jätkab Ühisliigas kaheksandal, ehk viimasel play-off'idesse viival kohal. Põhihooaja lõpuni jääb kolm vooru.