Ajax mängis Juventusega viiki, omavärava löönud ManU kaotas Barcelonale ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo ja Matthijs de Ligt
Cristiano Ronaldo ja Matthijs de Ligt Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises mängisid Torino Juventus ja Amsterdami Ajax 1:1 viiki, Barcelona alistas Manchester Unitedi 1:0.

Juventuse eest skooris 45. minutil Meistrite liigas karjääri 125. värava löönud Cristiano Ronaldo. Poolajapausilt tagasi tulles viigistas Ajax kohe esimesel minutil seisu, kui täpne oli David Neres. Ajax jätkas teisel mänguajal domineerimist, kuid väravaid siiski rohkem ei löödud ning kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Barcelona läks kohtumist juhtima 13. mänguminutil, kui pall maandus Manchester Unitedi võrku Luke Shaw' puutest ja läks kirja omaväravana. Resultatiivse söödu andis Lionel Messi ning palli toimetas värava ette Luis Suarez.

Meistrite liiga veerandfinaalide korduskohtumised peetakse 16. ja 17. aprillil.