Agüero eksis penaltil ja Man City kaotas Meistrite liigas Tottenhamile ({{commentsTotal}})

Tottenham Hotspur
Tottenham Hotspur Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Tottenham Hotspur alistas Meistrite liiga veerandfinaali avamängus kahe Inglismaa klubi duellis Manchester City 1:0.

Tottenham oli koduareenil lähedal kiiresti kaotusseisu jäämas, aga Hugo Lloris tõrjus 13. minutil Sergio Agüero penalti.

Kohtumise ainus värav sündis 78. minutil, mil korealasest ääremängija Heung-Min Son saatis palli City väravavahi Edersoni jalgade vahelt puuri.

Siiski jäi Hotspuri poolehoidjate meepotti ka üks tõrvatilk, sest paarkümmend minutit enne tabamust pidi väljakult vigastatuna lahkuma nende ründetäht Harry Kane.

Teises mängus oli mullune finalist Liverpool kodus üle Portost 2:0 ja jätkub nüüd head seeriat - kaks klubi on läinud vastamisi seitsmel korral: neljal korral on võitnud Liverpool, kolm mängu on jäänud viiki ja Porto pole võitnud ainsatki.

Juba viiendal minutil lendas väravasse kaitsjatest rikošeti saanud Naby Keita löök. 26. minutil sai aga Roberto Firmino rahulikult suunata võrku Trent Alexander-Arnoldi söödu.

Kolmapäevastes mängudes lähevad vastamisi Amsterdami Ajax - Torino Juventus ja Manchester United - Barcelona.