Netsi alistanud Bucks jõudis põhiturniiri võidust sammu kaugusele ({{commentsTotal}})

Eric Bledsoe (Milwaukee Bukcs)
Eric Bledsoe (Milwaukee Bukcs) Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas tabeliliider Milwaukee Bucks läinud öösel Brooklyn Netsi 131:121, jõudes sellega põhiturniiri võidust ühe võidu kaugusele.

Bucks läks avaveerandi järel 15 punktiga juhtima, kuid poolajaks kahanes eduseis viiele silmale. Brooklyn suutis ka kohtumise kolmanda veerandi võita ja viimase veerandi alguses oli Milwaukee meeskonna edu vaid kahepunktiline. Bucks sellegipoolest ei vääratanud ning viimasel veerandil oldi võõrustajatest üle kaheksa silmaga ja lõppkokkuvõttes võeti kümnepunktiline võit.

Võitjate parimana viskas Eric Bledsoe 29 punkti. Kaksikduubliga sai hakkama Giannis Antetokounmpo, kelle kontole kirjutati 28 punkti ja 11 lauapalli. Pingilt sekkunud George Hill panustas võitu 22 silmaga. Brooklyni parimana loopis  D'Angelo Russell 28 punkti.

Bucksi lähim jälitaja Toronto Raptors alistas Orlando 121:109. Raptors jääb Milwaukeest maha kolme võiduga.

Indiana – Detroit 111:102
Boston – Miami 110:105
Brooklyn – Milwaukee 121:131
New York – Chicago 113:105
Toronto – Orlando 121:109
Minnesota – Portland 122:132
Dallas – Philadelphia 122:102
Utah – Charlotte 111:102