Rockets võttis läänekonverentsi teise vastu võimsa võidu ({{commentsTotal}})

James Harden (palliga) tõi Rocketsi parimana 38 punkti
James Harden (palliga) tõi Rocketsi parimana 38 punkti Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Houston Rockets läinud öösel peetud kohtumises läänekonverentsis teist kohta hoidva Denver Nuggetsi 112:85 (22:25, 40:19, 25:21, 25:20).

Kodusaalis mänginud Houston kaotas kohtumise avaveerandi küll kolme punktiga, ent võimsa teise veerandi järel mindi poolajale koguni 18-punktilises eduseisus. Ülejäänud kohtumine jätkus võõrustajate taktikepi all: kolmandal veerandil võidutses Rockets nelja ning neljandal veerandil viie silmaga – tasuks lõppkokkuvõttes 27-punktiline võit.

Rocketsi parimana viskas James Harden 38 punkti, võttis kuus lauapalli ja jagas kuus korvisöötu. Eric Gordoni kontole kirjutati 18 punkti, Clint Capela sai 17 silma ja 15 lauapalliga kirja kaksikduubli. Kaotajate resultatiivseim oli 20 punkti loopinud Jamal Murray, 16 punkti said kirja Nikola Jokic ja Malik Beasley.

Detroit – Orlando 115:98
Philadelphia – Brooklyn 123:110
Miami – Dallas 105:99
New York – Toronto 92:117
Houston – Denver 112:85
Milwaukee – LA Clippers 128:118
New Orleans – Sacramento 121:118
San Antonio – Cleveland 116:110