Rapla sai play-off'ide avamängus VEF-ilt kindla kaotuse ({{commentsTotal}})

Dominique Hawkins
Dominique Hawkins Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas Riia VEF esimeses play-off mängus Rapla Avis Utilitase meeskonna veenvalt 90:65.

Kodusaalis mänginud Rapla jäi avaveerandi järel kuuepunktilisse kaotusseisu, mis poolajaks kärises juba 18 silmale. Võõrustajad ei suutnud ka pärast vaheaega oma mängupilti piisavalt parandada, sest kolmas veerand kaotati kolme ning neljas veerand nelja punktiga – tasuks lõppkokkuvõttes 25-punktiline kaotus.

Riia VEF-i resultatiivseimana viskas pingilt sekkunud Glenn Miller Cosey 16 punkti, Steve Zack panustas võitu 15 punkti ja üheksa lauapalliga. Rapla resultatiivseim oli 14 punkti loopinud Dominique Hawkins.

Kordusmäng peetakse pühapäeval Riias. Nelja parema sekka pääseb kahe mängu parem.