Kriisa teenis rekordiliselt mänguaega, kuid Žalgiris langes konkurentsist ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Kerr Kriisa ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskond langesid Leedu esiliiga play-off'i avaringis konkurentsist välja, jäädes seeria kolmandas mängus võõrsil Joniškise Delikatesasele alla 59:83.

Žalgiris oli terve kohtumise tagaajaja rollis – avaveerand kaotati 13:26, poolajaks oldi taga 35:52 ja kolmanda perioodi järel koguni 41:73, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kriisa viibis väljakul kauem kui keegi teine – 37 minutit ja 19 sekundit – ning püstitas sellega oma isikliku Leedu esiliiga rekordi. Selle ajaga viskas ta 14 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 4/11), võttis neli lauapalli, andis meeskonna parimana kuus resultatiivset söötu, sooritas kaks vaheltlõiget ning tegi kaheksa pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Ühtlasi kordas Kriisa oma karjääri punktirekordit, 14 punkti viskas ta ka play-off'i avaringi esimeses mängus, mis kaotati 72:111. Seeria teise kohtumise kaotas Žalgiris 71:97.

Eestlasest rohkem punkte viskas Žalgirise duubli poolel vaid Arnas Adomavicius, kelle arvele kogunes 15 silma.