Venno ja Galatasaray jõudsid CEV Cupi poolfinaali ({{commentsTotal}})

Oliver Venno koos meeskonnakaaslastega rõõmustamas.
Oliver Venno koos meeskonnakaaslastega rõõmustamas. Autor/allikas: CEV

Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray pääsesid CEV Cupil poolfinaali, kui veerandfinaali kordusmängus saadi Aalsti Lindemansi vastu küll 2:3 (25:21, 22:25, 16:25, 25:20, 9:15) kaotus, ent jõuti kahe mängu kokkuvõttes siiski edasi.

Eestlasest diagonaalründaja tegi kaasa neli esimest geimi (Galatasaray vajas edasipääsuks kahte geimivõitu, misjärel vahetati põhimehed puhkama-toim) ja tõi selle ajaga 19 punkti (+11), olles sellega ka Istanbuli klubi resultatiivseim. Rünnakuid realiseeris Venno 42-protsendiliselt (32st 16), üks punkt tuli blokist ja kaks serviga, kirjutab Volley.ee.

Venno koduklubi võitis eestlase eestvedamisel avakohtumise 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:18), Venno panustas 20 punkti (+10).

Kahe võiduni peetavas poolfinaalseerias on Galatasaray vastaseks Venemaa klubi Kemerovo Kuzbass, kes lülitas konkurentsist Soome klubi Sastamala. Avakohtumine toimub 26. veebruaril, kordusmäng 5. märtsil.