Kümnekesi jäänud Arsenal komistas Euroopa liigas BATE'i otsa ({{commentsTotal}})

Dmitri Baga ja Matteo Guendouzi
Dmitri Baga ja Matteo Guendouzi Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liigas alustati 1/16-finaalidega. Borissovi BATE alistas kodus Arsenali 1:0 ning Chelsea sai võõrsil 2:1 jagu Malmö FF-ist.

BATE läks miinuskraadidega peetud kohtumises juhtima esimese poolaja lõpul, kui võrku sahistas karistuslöögi järel Stanislav Dragun. 85. mänguminutil lõi Arsenali ridades palliv Alexandre Lacazette vastest küünarnukiga ning teenis selle eest punase kaardi. Mäng lõpetati kümnekesi.

Chelsea läks kohtumist Malmö FF-i vastu juhtima 30. minutil, kui täpne oli Ross Barkley. Teisel poolajal viis Chelsea 2:0 ette Olivier Giroud. 80. minutil lõi Anders Christiansen ühe tagasi, kuid sellest kodumeeskonna võiduks ei piisanud.

Borissovi BATE – Arsenal 1:0
Viini Rapid – Milano Inter 0:1
Krasnodar – Leverkuseni Bayer 0:0
Rennes – Real Betis 3:3
Olympiakos – Kiievi Dinamo 2:2
Lazio – Sevilla 0:1
Galatasaray – Benfica 1:2
Celtic – Valencia 0:2