Joonas Tamme klubi lõpetas eurohooaja selge kaotusega ({{commentsTotal}})

Joonas Tamm (kollases)
Joonas Tamm (kollases) Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislase Joonas Tamme koduklubi Sarpsborg kaotas Euroopa liiga põhiturniiri viimases voorus võõrsil Genkile 0:4 ja langes konkurentsist.

Norra klubil oli kohtumise eel veel edasipääsušanss võimaliku võidu näol olemas, aga see haihtus kiiresti: Genk juhtis Zinho Gano ja Joseph Paintsil väravatest juba viiendaks minutiks 2:0.

15. minutil oli suurepärane võimalus külaliste poolt skoor avada Tammel, aga tema tugev pealöök läks napilt üle põiklati.

Teisel poolajal lõi Genk veel kaks väravat: 64. minutil tabas Sander Berge ja kolm minutit hiljem Joseph Aidoo.

Tamm viibis platsil kõik 90 minutit.

Teises I-grupi viimase vooru kohtumises alistas rootslaste Malmö võõrsil türklaste Besiktasi 1:0.

Alagrupist pääsesid jätkama Genk (11 punkti) ja Malmö (9). Besiktase (7) ja Sarpsborgi (5) jaoks on eurohooaeg lõppenud.