Tammemaa ja Puparti koduklubi sai Meistrite liigas kaotuse ({{commentsTotal}})

Timo Tammemaa (nr 4.) Maaseiki Noliko särgis.
Timo Tammemaa (nr 4.) Maaseiki Noliko särgis. Autor/allikas: cev.lu

Timo Tammemaa ja Keith Puparti koduklubi Maaseiki Greenyard kohtus Meistrite liiga alagrupimängus Berliini Recycling Volleyga ning pidi vastu võtma 2:3 (25:22, 25:20, 29:31, 22:25, 13:15) kaotuse.

Tammemaa tegi suurepärase mängu, tuues Maaseikile 15 punkti (+9), Pupart tegi kaasa osaliselt ja tõi 4 punkti (+2). Pärast tänast on Maaseikil veel pidada üks alagrupimäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Gdanski Trefliga, kirjutab volley.ee.

Maaseik on D-alagrupis 6 punktiga kolmandal kohal, grupi liider on 9 punktiga Gdanski Trefl, Belchatowi Skral on teisena 7 punkti ja Berliinil neljandana 5 punkti.

Igast alagrupist pääseb veerandfinaali iga alagrupi võitja ja kolm paremat teise koha meeskonda.

Robert Täht ja tema koduklubi Izmiri Arkas pidid Meistrite liiga alagrupiturniiril vaatamata eestlase heale esitusele tunnistama Prantsusmaa klubi Toursi paremust ning alagrupis jätkatakse võiduta.Seejuures suutis Arkas välja tulla 0:2 kaotusseisust ja viia kohutmine viiendasse geimi. Otsustavas geimis haaras Tours 9:6 eduseisu ja kuigi Arkas jõudis veel punkti kaugusele (9:8), võitis Prantsusmaa klubi viienda geimi 15:12. Kogu mäng seega Toursile 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 22:25, 15:12). Täht oli oma meeskonna resultatiivseim, tuues 22 punkti (+15). Võitjate edukaimaks tõusis 26 punktiga (+18) lätlane Hermans Eglesnkalns.

Arkas jätkab E-alagrupis viimasel kohal, punktiarve on seni avamata ning edasipääsulootused kustunud. Alagrupis on neil pidada veel üks mäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Perugiaga.