Rahuliku võidu teeninud Roma kerkis Itaalias neljandaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

AS Roma
AS Roma Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas võitleb koha eest Meistrite liiga positsioonile AS Roma, kes oli võõrsil parem tabeli viimasest Chievost 3:0.

Steühan El Shaarawy viis juba üheksandal minutil Roma juhtima ja 18. minutil suurendas Edin Džeko külaliste eduseisu. Lõppseisu vormistas kuus minutit pärast vaheaega Aleksandar Kolarov.

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari mängib pühapäeval võõrsil AC Milaniga. Liiga liidermeeskond Juventus läheb samuti pühapäeval võõrsil võõrsil vastamisi Sassuologa.

Tabeliseis: 1. Juventus 60 punkti (22 mänguga), 2. Napoli 51 (22), 3. Inter 40 (22), 4. AS Roma 38 (23), 5. Lazio 38 (23), 6. AC Milan 36 (22), 7. Atalanta 35 (22), 8. Sampdoria 33 (22).