Arnold Mitt tegi Itaalias oma tänavuse hooaja ülekaalukalt parima mängu ({{commentsTotal}})

Arnold Mitt
Arnold Mitt Autor/allikas: facebook.com/virtuscivitanova

Itaalia tugevuselt kolmandas liigas ehk Serie B-s tegi oma tänavuse hooaja parima mängu 20-aastane ja 207 cm pikkune eestlasest keskmängija Arnold Mitt, kes küll oma kodumeeskonda Rossella Virtust võidule viia ei suutnud – Chieti Europa Ovinilt saadi 62:66 (15:13, 16:22, 12:13, 19:18) kaotus.

Esimene poolaeg kulges tasavägiselt ning kumbki meeskond ei suutnud otsustavalt eest ära rebida (seis kodumeeskonna poolt vaadatuna 35:31), vahendab Korvpall24.ee.

Väljakuperemehed tulid peale poolajapausi riietusruumist välja agressiivsemalt ning kolmanda veerandi keskpaigas leidis Rossella ennast juba 33:46 kaotusseisust. Veerandaja teine pool kuulus siiski Rossellale ning viimasele perioodile mindi Rossella poolt vaadatuna vastu seisult 43:48. Kaks minutit enne lõppu oli juba külalismeeskond haaranud liidriohjad, kuid Chieti viskas seejärel kuus vastuseta jäänud punkti ning vormistas 66:62 võidu.

Korvpallis legendaarseks saanud särginumbri 23 all mängiv Mitt teenis mänguaega tänavuse hooaja kõrgeimad 19 minutit ning tõi selle ajaga samuti hooaja parimad kümme punkti (kahesed 5/6, kolmesed 0/1), kuus lauapalli ning tegi ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Rossella Virtus (9-8) on C-grupi liigatabelis seitsmendal kohal, nende seekordne vastane on 12 võidu ja kuue kaotusega koha võrra kõrgemal.