Cazorla duubel röövis Madridi Realilt võidupunktid ({{commentsTotal}})

Santi Cazorla
Santi Cazorla Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli meistrivõistluste 17. voorus mängisid Villarreal ja Madridi Real 2:2 viiki.

Kohtumise avavärav sündis juba neljandal minutil, kui augustis pärast 668 päeva pikkust vigastuspausi väljakule naasnud Santi Cazorla viis võõrustajad 1:0 juhtima. Villarreali eduseis jõudis aga kesta vaid kolm minutit, sest peagi viigistas Karim Benzema seisu 1:1-le ja juba 20. minutil viis Raphael Varane Madridi Reali 2:1 ette.

Kohtumise lõppsõna jäi aga Villarrealile, sest kaheksa minutit enne normaalaja lõppu suutis Cazorla täpse pealöögiga seisu viigistada, tuues sellega võõrustajatele olulise viigipunkti.

Villarreal tõusis liigatabelis 17. kohale, olles kogunud 17 mänguga 16 punkti. Madridi Real jätkab neljandal tabelireal, olles kogunud 30 silma. Liider Barcelonal on 37 punkti.

Tabeliseis 17. vooru järel: 1. Barcelona 37, 2. Madridi Atletico 34, 3. Sevilla 32, 4. Madridi Real 30, 5. Alavesi Deportivo 28, 6. Betise Real 26