Tiitlikaitsja Manchester City sai hooaja teise kaotuse ({{commentsTotal}})

Manchester City - Crystal Palace
Manchester City - Crystal Palace Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sündis laupäeval tõeline üllatustulemus, kui valitsev meister Manchester City jäi koduväljakul alla Crystal Palace'ile 2:3.

Hooaega pidurdamatus hoos alustanud City alustas ka tänast kohtumist hästi, minnes 27. minutil Ilkay Gündogani väravast 1:0 juhtima. Võõrustajate eduseis jõudis aga kesta vaid kuus minutit, sest Jeffrey Schlupp viigistas peagi seisu 1:1-le ja vaid kaks minutit hiljem viis Andros Townsend Palace'i juba 2:1 ette. 51. minutil realiseeris Palace'i penalti Luka Milivojevic ja kuigi Kevin De Bruyne suutis viis minutit enne normaalaja lõppu ühe värava tagasi lüüa, lahkus numbritega Crystal Palace Manchesterist kõigi kolme punktiga.

Tabeli tipuosas sündis veel üks üllatustulemus, kui Londoni Chelsea jäi kodus alla Leicester City'le. Külaliste ainsa värava lõi 51. minutil Jamie Vardy.

Liiga ainuliidrina jätkab Liverpool, kes alistas eile Wolverhamptoni 2:0. Teist kohta hoidev City jääb Liverpoolist maha nelja punktiga, kolmandal tabelireal olev Tottenham üheksa punktiga.

Arsenal – Burnley 3:1
Bournemouth – Brighton & Hove Albion 2:0
Chelsea – Leicester City 0:1
Huddersfield – Southampton 1:3
Manchester City – Crystal Palace 2:3
Newcastle United – Fulham 0:0
West Ham United – Watford 0:2
Cardiff City – Manchester United 1:5