Liverpool teenis järjekordse võidu ja jätkab tabeliliidrina ({{commentsTotal}})

Mohamed Salah ja Virgil van Dijk
Mohamed Salah ja Virgil van Dijk Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis järjekordse võidu Liverpool, kui võõral väljakul võideti Wolverhamptonit tulemusega 2:0.

Liverpool asus kohtumist juhtima 18. mänguminutil, kui võrku sahistas Mohamed Salah. Teisel poolajal kasvatas Liverpooli eduseisu 2:0-le nurgalöögist tabatud värav 68. minutil, mille autoriks oli Virgil van Dijk.

Edetabelis jätkab Liverpool 15 võidu ja kolme viigiga kindlalt esikohal. Kokku on teenitud 48 punkti. Nelja silmaga jääb maha Manchester City ja üheksaga Tottenham. Wolverhampton jätkab tabeli seitsmendal real.