Vahetusmees Shaqiri väravad tõid Liverpoolile võidu Man Unitedi üle ({{commentsTotal}})

Xherdan Shaqiri
Xherdan Shaqiri Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga ühes vihasemas vastasseisus alistas Liverpool kodustaadioni toel Manchester Unitedi 3:1 ja haaras taas liidrikoha.

Liverpooli kangelaseks kerkis vahetusmees Xherdan Shaqiri, kes tuli platsile 70. minutil ja viis juba kolm minutit hiljem omad 2:1 ette. Teise värava lõi Shaqiri 80. minutil.

Esimest korda asus Liverpool juhtima 24. minutil, kui Fabinho söödu realiseeris Sadio Mane. Liverpooli väravavahi Alissoni jäme eksimus lubas aga Unitedil 33. minutil viigistada. Värava lõi Jesse Lingard.

Täna lõppes 22-mänguline kaotuseta seeria Arsenalil, kes vandus võõrsil 2:3 alla Southamptonile. Kaks väravat lõi võitjate kasuks Danny Ings ja otsustava tabamuse autoriks 85. minutil oli Charlie Austin. Arsenali väravad kirjutati Henrik Mhitarjani nimele.

Londoni Chelsea võitis tänu Pedro ja Eden Hazardi väravatele võõrsil Brightoni 2:1.

Tabelitipp 17. vooru järel: 1. Liverpool 45, 2. Manchester City 44, 3. Tottenham 39, 4. Chelsea 37, 5. Arsenal 34, 6. Manchester United 26, 7. Wolverhampton 25, 8. Everton 24.