Vigastuspausilt naasnud Markkanen ja Chicago Bulls pidid leppima kaotusega ({{commentsTotal}})

Lauri Markkanen (paremal)
Lauri Markkanen (paremal) Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Korvpalliliigas NBA kaotas Chicago Bulls läinud ööl võõrsil Houston Rocketsile tulemusega 121:105. Oma hooaja esimese mängu tegi vigastuspausilt naasnud soomlane Lauri Markkanen.

Chicago Bulls jäi 16-punktilisse kaotusseisu juba avaveerandi järel, 22:38. Enne poolajapausi viskasid nad kuus punkti tagasi (46:56). Järgmisel kahel veerandil Rickets ei vääratanud ning kasvatas oma edu tasapisi 16 silmale tagasi.
Võitjate resultatiivseim oli James Harden 30 punkti, kuue lauapalli ja seitsme resultatiivse sööduga. Bulssi eest viskas 21 silma ja hankis 12 lauapalli Jabari Parker. Markkanen, kes vigastas septembri lõpus küünarnukki, tõi meeskonnale kümme punkti ja võttis neli lauapalli.

Vigastuspausi järel tegi oma esimese kohtumise Golden State Warriorsi eest ka Stephen Curry. Detroit Pistonsilt tuli võõrsil aga vastu võtta 102:111 kaotus. Curry viskas meeskonnale 27 silma, võitjate parim oli 26 punktiga Blake Griffin.

New York Knick - Milwaukee Bucks 136:134 (la)
Detroit Pistons - Golden State Warriors 111:102
Washington Wizards - Brooklyn Nets 102:88
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 95:106
Houston Rockets - Chicago Bulls 121:105
Minnesota Timberwolves - Boston Celtics 109:118
Sacramento Kings - Indiana Pacers 111:110