Teppani meeskond sai klubide MM-il viiegeimilises kohtumises valusa kaotuse ({{commentsTotal}})

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra pidi vastu võtma valusa kaotuse
Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra pidi vastu võtma valusa kaotuse Autor/allikas: FIVB

Poolas toimuval võrkpalli klubide MM-il kaotas Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra teisel päeval tulemusega 2:3 Venemaa esindusele Novõi Urengoi Fakelile.

Teppani koduklubi läks kohtumist 2:0 juhtima, kui oli võitnud esimesed geimid 25:23, 29:27. Seejärel mängis Belchatowi Skra edu kaks tundi ja 52 minutit kestnud kohtumises maha ja pidi tunnistama vastase paremust geimidega 28:30, 21:25, 19:21. Kaotus tähendab meeskonnale seda, et enne viimast kohtumist on lootused edasipääsemiseks kustunud, sest A-grupis on kaks võitu teeninud nii Fakel ja Civitanova Cucine Lube. Koos eestlase koduklubiga jääb ukse taha ka tiitlikaitsja Kaasani Zenit.

Kolmapäeva õhtul kell 21.45 lähevad B-grupis vastamisi Gheorghe Cretu ja Alar Rikbergi klubi Rzeszowi Asseco Resovia ja Iraani esindus Ardakani Khatam.