Tamm ja Sarpsborg mängisid Euroopa liigas viiki ning jätkavad suures mängus ({{commentsTotal}})

Joonas Tamm (keskel kollases) palli peaga vastu võtmas
Joonas Tamm (keskel kollases) palli peaga vastu võtmas Autor/allikas: imago sportfotodienst / Scanpix

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamme koduklubi Sarpsborg 08 mängis Euroopa liigas Malmö FF-iga 1:1 viiki.

Peale väravateta esimest poolaega viis Sarpsborgi 63. mänguminutil juhtima Patrick Mortenseni täpne tabamus. Resultatiivse söödu andis Mortensenile kõik 90 minutit kaasa teinud Tamm. Neli minutit hiljem viigistas Malmö Marcus Antonssoni väravast seisu.

Alagrupis hoiab Sarsborg ühe võidu, kahe viigi ja ühe kaotusega teist kohta. Juhib Genk kahe võidu, ühe viigi ja ühe kaotusega. Kusjuures 1:3 kaotuse sai Genk eestlase koduklubilt.

Inglismaa ja Portugali tippklubide Arsenali ja Sportingi kohtumine lõppes väravateta viigiga samal ajal, kui Chelsea alistas võõrsil Olivier Giroud' tabamusest BATE meeskonna tulemusega 1:0.

FC Astana – Jablonec 2:1
Fenerbahce – Anderlecht 2:0
Akhisar Genclik Spor – Sevilla 2:3
Apollon – Frankfurdi Eintracht 2:3
BATE – Chelsea 0:1
Kiievi Dinamo – Rennes 3:1
Genk – Besiktas 1:1
Krasnodar – St. Liege 2:1