Man United pööras lõpuminutitel Juventuse vastu kaotusseisu võiduks ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo ja Juan Mata
Cristiano Ronaldo ja Juan Mata Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas teenis väga väärtusliku võidu Manchester United, kes alistas võõrsil Torino Juventuse 2:1.

Pärast väravateta avapoolaega viis Cristiano Ronaldo kodumeeskonna Juventuse 65. minutil juhtima, aga Man United muutis viimastel minutitel mängu saatust.

Kõigepealt keerutas Juan Mata palli 86. minutil karistuslöögist täpselt posti kõrvale väravasse ja neli minutit hiljem lõi Alex Sandro (Juventus) omavärava.

Sama linna teine klubi Manchester City alistas samal ajal kodustaadionil suurelt Donetski Šahtari 6:0 (13. David Silva, 24. pen, 72. pen, 90. Gabriel Jesus, 49. Raheem Sterling). Seejuures esimeses penalti ajal Sterling "sukeldus".

Suure võidu teenis ka Madridi Real. Võõrsil alistati Plzen 5:0 (21., 37. Karim Benzema, 23. Casemiro, 40. Gareth Bale, 67. Toni Kroos).