Kane'i lõpuminutite väravad jätsid Tottenhamile õrna võimaluse ({{commentsTotal}})

Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas tuli Tottenham Hotspur viimase kümnekonna minutiga Eindhoveni PSV vastu välja 0:1 kaotusseisust ning säilitas võimaluse pääseda 16 parema sekka.

Külalismeeskond PSV asus Londonis juhtima juba 62. sekundil, kui nurgalöögist tulnud palli saatis võimsa pealöögiga väravasse Luuk De Jong. Tottenham pidi viigiväravat ootama 78. minutini, mil kapten Harry Kane oli täpne 12 meetrilt. Üksteist minutit hiljem tõi tema pealöök Inglismaa klubile tähtsa võidu.

Nende grupikaaslased Internazionale ja Barcelona mängisid Milanos 1:1 viiki, esmalt viis Barcelona 83. minutil juhtima Malcolm, neli minutit hiljem viigistas seisu kodumeeskonna tipuründaja Mauro Icardi. Kaks vooru enne alagrupiturniiri lõppu on Barcelonal grupi liidrina 10, Interil 7, Tottenhamil 4 ja PSV-l 1 punkt.

D-grupis alistas Porto kodus Moskva Lokomotivi 4:1 ja Schalke Galatasaray 2:0. Portugali klubil on liidritena 10, Schalkel 8 silma. Galatasaray on nelja mänguga kogunud neli punkti, Lokomotivil on punktiarve avamata.