Crystal Palace peatas Arsenali võidumarsi ({{commentsTotal}})

Luka Milivojevic
Luka Milivojevic Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Täna katkes Inglismaa tippklubi Londoni Arsenali 11 mängu pikkuseks jäänud võiduseeria. Kohaliku kõrgliiga kohtumises võõrsil Crystal Palace'iga tuli leppida 2:2 viigiga.

Arsenalile sai saatuslikuks Luka Milivojevic, kes realiseeris penalti nii 45+1. kui ka 83. minutil. Külaliste poolelt vastasid teise poolaja alguses Granit Xhaka (51. minutil) ja Pierre-Emerick Aubameyang (56.).

Ülejäänud tänastes kohtumistes olid favoriidid võidukad. Londoni Chelsea alistas võõrsil Burnley 4:0 (30. Alvaro Morata, 57. Ross Barkley, 62. Willian, 90+2. Ruben Loftus-Cheek) ja jätkab tabelis teisel kohal.

Manchester United oli kodus üle Evertonist 2:1 (27. Paul Pogba, 49. Anthony Martial - 77. pen Gylfi Sigurdsson).

Esmaspäeva õhtul kohtuvad oodatud vastasseisus Tottenham Hotspur ja Manchester City.

Tabeliseis: 1. Liverpool 26 punkti (10 mängust), 2. Chelsea 24 (10), 3. Manchester City 23 (9), 4. Arsenal 22 (10), 5. Tottenham 21 (9), 6. Bournemouth 20 (10), 7. Watford 19 (10), 8. Manchester United 17 (10).