Liverpool ei ole leidnud võtit Manchester City alistamiseks ({{commentsTotal}})

Fabinho (Liverpool)
Fabinho (Liverpool) Autor/allikas: imago sportfotodienst / Scanpix

Pühapäeval on Inglismaa kõrgliigas oodata tiitlikaitsja Manchester City ja Liverpooli vahel põnevat lahingut. Möödunud aastal sai Liverpool Inglismaa meistrist jagu kolmel korral.

Mängu eel andis Liverpooli peatreener Jürgen Klopp teada, et vaatamata kolmele edukale kohtumisele ei ole nad lahti muukinud lukku, kuidas kodust rivaali alistada. Jaanuaris võidutses Liverpool koduses liigas Manchester City üle skooriga 4:3 ning Meistrite liiga veerandfinaalis alistati konkurendid Anfieldi väljakul seisuga 3:0.

"Peale kõiki kolme võidetud mängu läksime meeskonnaga riietusruumi ja tõdesime, et me ei tea ikka, kuidas Cityst jagu saada," ütles Klopp. "Me peame oma värava puhtana hoidma ja looma endale häid võimalusi vastasele värava löömiseks."

Seitsme mängu järel hoiab liidripositsiooni Manchester City, kuid sama palju punkte on ka teisel tabelireal paikneval Liverpoolil.

"Ma ei usu, et praegu peaks juba tiitli peale mõtlema. Meil on kodumäng City vastu ja see tuleb kindlasti raske. Ta on alati raske vastane. Oli ka siis, kui me neid 3:0 Meistrite liiga veerandfinaalis võitsime," jätkas Klopp.

Viimases Meistrite liiga mängus sai Liverpool viimase minuti tabamusest kaotuse Napolile. Klopi sõnul aitab see fookuse uuesti paika saada, sest kaotusetunnet meeskond enam kogeda ei taha.