Klavan ja Cagliari kaotasid 18-kordsele Itaalia meistrile ({{commentsTotal}})

{{1538243340000 | amCalendar}}
Ragnar Klavan Interi poolkaitsja Radja Nainggolani vastu
Ragnar Klavan Interi poolkaitsja Radja Nainggolani vastu Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio kaotas Itaalia kõrgliigas võõrsil Milano suurklubile Inter 0:2.

Kodumeeskonna viis 12. minutil juhtima Lautaro Martineze pealöök, oma süü jäi väravaolukorras kanda ka Klavanil. Poolajal vahetati aga eestlane välja - Itaalia meedia sõnul on tegemist jalavigastusega, mis ei ole ilmselt väga tõsine.

Lõppskoori vormistas 89. minutil Matteo Politano. Inter tõusis võiduga neljandale kohale, 16. kohal olevast Cagliarist võivad homme mööduda nii Empoli kui Bologna.

Cristiano Ronaldo tegi eeltöö kõigile kolmele Juventuse väravale, kui tiitlipretendent Napoli alistati 3:1 ning AS Roma oli päeva esimeses matšis sama tulemusega üle linnarivaalist Laziost.

Enne mängu:

Klavan on Cagliari eest kaasa löönud viies kohtumises ja kõigis neist kuulunud algkoosseisu, nõnda ka täna.

18-kordne Itaalia meister Inter on hooaega alustanud kolme võidu, ühe viigi ja kahe kaotusega, mis annab neile enne tänast mängu tabelis seitsmenda koha. 16. kohal oleval Cagliaril on kirjas kuus punkti.