Klavanita Cagliari sai koduväljakul tähtsa võidu ({{commentsTotal}})

Cagliari Calcio mängijad väravat tähistamas
Cagliari Calcio mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: EPA/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas alistas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio Sardegna Arenal Bologna 2:0.

Joao Pedro viis kodumeeskonna 22. minutil Lucas Castro suurepärase eeltöö järel juhtima, Castro andis ka teise resultatiivse söödu, kui 68. minutil lükkas tema välisküljega antud tsenderduse võrku Leonardo Pavoletti.

Viimasest kolmest mängust kaks kaotanud Cagliari jaoks oli tegemist tähtsa võiduga - tabelis tõusti nüüd 13. kohale. Üheksa punkti on kogunud ka kaks mängu vähem pidanud Milan ning Spal.

Eelmises liigamängus Interi vastu avapoolaja lõpus lihast venitanud Klavan mängus kaasa ei löönud.