Kerr Kriisa oli Žalgirise duubelmeeskonna võidumängus lähedal kaksikduublile ({{commentsTotal}})

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Suvel Kaunase Žalgirise süsteemiga liitunud Kerr Kriisa aitas Žalgirise duubelmeeskonnal hooajaeelses kontrollmängus Šilute vastu võtta lisaajal kolmepunktilise võidu 123:120.

Kohtumist hästi alustanud Žalgiris juhtis poolajal kuue punktiga, kuid pärast kehvasti mängitud kolmandat veerandaega oli seis tablool 68:79 Šilute kasuks. Viimasel veerandajal suutis Kriisa koduklubi siiski mängu tagasi tulla ning kohtumine läks lisaajale, mis võideti skoorgia 123:120, vahendab Korvpall24.ee.

Kriisa tegi statistiliselt korraliku mängu, kui viskas võitjate kasuks 14 punkti (kolmesed 3/4) ja jagas kaaslastele kaheksa resultatiivset söötu.

Lisaks eestlasele olid Žalgirise resultatiivsemad Vitalijus Kozys, kes viskas 27 punkti, võttis 13 lauapalli ja andis kaheksa resultatiivset söötu. Erikas Venskus lisas 21 silma ja hankis kaheksa lauapalli. Vastase parimad olid Ja'Mill Powell, kes viskas 33 punkti ja Mantas Šerkšnas, kes lisas omalt poolt 23 silma.