Barcelona lõi kõrgliiga uustulnuka võrku koguni kaheksa palli ({{commentsTotal}})

Lionel Messi ja Luis Suarez
Lionel Messi ja Luis Suarez Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas näitas Barcelona teisel poolajal kõrgliiga uustulnuka Huesca vastu koduväljakul võimu ja võitis mängu 8:2.

Külalismeeskond asus mängu juba kolmandal minutil juhtima, kui täpne oli Juan Camilo Hernandez. Lionel Messi ja Luis Suareze tabamused ning Huesca omavärav andis Barcelonale 3:1 edu, aga avapoolajal ilusat mängu näidanud uustulnuk vähendas kolm minutit enne poolajavilet Alex Gallari läbi vahe taas ühele väravale.

Teisel poolajal ei jätnud võõrustajad enam midagi juhuse hooleks - Ousmane Dembele, Ivan Rakitic ja Messi tõid täistunniks tabloole seisu 6:2, 81. minutil lisas Jordi Alba veel ühe ning lõppskoori vormistas Suarez viimase minuti penaltist.

Pühapäeval peeti Hispaanias kaks tulist derbimatši, kui Levante ja Valencia mängisid 2:2 viiki ning Real Betis alistas vanameister Joaquini väravast Sevilla. Barcelona linnarivaal Espanyol kaotas võõrsil 1:2 Alavesile. Lisaks Barcelonale jätkab kolme vooru järel Ligas täiseduga vaid Madridi Real.