Napoli tuli jälle kaotusseisust välja, Ronaldo oli kodudebüüdil võidukas ({{commentsTotal}})

Napoli mängijad pärast 3:2 väravat Milani vastu
Napoli mängijad pärast 3:2 väravat Milani vastu Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas tehti laupäeval algust teise mänguvooruga. Võidukad olid mõlemad koduväljakul mänginud meeskonnad.

Napoli jäi San Paolol 49. minutiks AC Milani vastu 0:2 kaotusseisu, kuid Piotr Zielinski kaks väravat ja Dries Mertensi hiline tabamus tõid neile teist nädalat järjest kolm punkti. Eelmisel laupäeval jäi Napoli võõrsil Lazio vastu 0:1 taha, aga võitis kohtumise 2:1.

Edu saatis ka Torino Juventust, kes oli Allianzil Cristiano Ronaldo kodudebüüdil 2:0 üle eelmainitud Laziost. Miralem Pjanici kaunis löök viis võõrustajad poole tunni möödudes juhtima, lõppskoori vormistas Mario Mandžukic 75. minutil.

Täna peetakse Serie A-s seitse matši, Cagliari - Sassuolo kohtumises võib oma Itaalia-debüüdi teha ka Ragnar Klavan.