PSG võitis uue treeneri ja Buffoni debüüdil superkarika ({{commentsTotal}})

PSG võitis kaheksandat korda Prantsusmaa superkarika.
PSG võitis kaheksandat korda Prantsusmaa superkarika. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Prantsusmaa superkarika võitis Pariisi Saint-Germain, alistades 4:0 AS Monaco. Kohtumine oli maikuus peatreeneriks nimetatud sakslase Thomas Tucheli debüütmäng.

Hiinas Shenzhenis peetud kohtumises asus PSG 32. minutil Angel Di Maria väravast juhtima, sama mees vormistas 90. minutil ka lõppseisu. Lisaks tegid skoori Christopher Nkunku ja Timothy Weah.

PSG-le on see kaheksas Prantsusmaa superkarikas, korrates sellega Lyoni rekordit.

Sellel nädalal PSG treeningutega liitunud Brasiilia koondislane pääses väljakule viimaseks veerandtunniks, Prantsusmaaga maailmameistriks tulnud Kylian Mbappe ega uruguaylane Edinson Cavani klubiga Hiinasse ei läinud.

Juulis PSG-ga käed löönud itaallasest väravavaht Gianluigi Buffon tegi samuti enda debüüdi, seistes kogu kohtumise PSG väravasuul, kuid väga palju tööd talle ei jagunud.

Prantsusmaa liigahooaeg algab 10. augustil.