Kane murdis viimaks augustineeduse, Chelsea võitis Arsenali ({{commentsTotal}})

{{1534611480000 | amCalendar}}
Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Tottenham Hotspur laupäeval Wembley staadionil Fulhami 3:1.

Lucas Moura viis kodumeeskonna 43. minutil juhtima, 52. minutil viigistas seisu Aleksandar Mitrovic. 74. minutil hiilgas suvisel MM-il Inglismaa koondise standardolukordade eest hoolitsenud Kieran Trippier, kes keerutas palli otse karistuslöögist võrku. Kolm minutit hiljem tõi tabloole lõppskoori Harry Kane, kes polnud Premier League'is siiani augustikuus veel väravaid löönud.

"Iga mäng võiks augustis toimuda," kirjutas Kane pärast mängu Twitteris.

Päeva esimeses mängus leppisid Cardiff ja Newcastle 0:0 viiki, Everton alistas koduväljakul Southamptoni 2:1, Leicester samuti kodus Wolvesi 2:0. Bournemouth jäi West Hami vastu võõrsil kaotusseisu, kuid suutis matši 2:1 võita.

Viimases täna toimunud kohtumises läks Londoni Chelsea koduväljakul Pedro ja Alvaro Morata väravatest linnarivaali Arsenali vastu 20. minutiks 2:0 juhtima, Henrik Mikhitarjan ja Alex Iwobi tõid enne poolajavilet tabloole viigiseisu, aga Marcos Alonso värav 81. minutil jättis kolm punkti siiski Stamford Bridge'ile.